W naszej kwiaciarnii znajdą Państwo bogatą ofertę różnych rodzajów kwiatów, w szerokiej gamie cenowej. Każdy produkt występuje w trzech wersjach cenowych (mniejszej, jak na zdjęciu i większej). W zależności od rodzaju bukietu poszczególne wersje cenowe różnią się od siebie:

Kolor oraz styl aranżacji nie ulega zmianie.
Kupując bukiet w wersji cenowej "jak na zdjęciu" zawsze otrzymują Państwo produkt w najwyższym stopniu przypominający kwiaty zaprezentowane na zdjęciu.

Bukiety i Kompozycje
Różnica w wielkości i ilości kwiatów będzie proporcjonalna do różnicy cen produktu. Bukiet w wersji "większej" zawiera więcej kwiatów ułożonych z jeszcze lepszej jakości mieszanki kwiatów przy zachowaniu stylu i koloru danej aranżacji. W wersji "mniejszej" znajdzie się mniej kwiatów, niż w opcji cenowej "jak na zdjęciu".

Róże
W przypadku róż poszczególne wersje cenowe różnią się od siebie długością kwiatów. W wersji "mniejszej" bukiet złożony jest z róż krótkich (ok. 50-60cm), w opcji "jak na zdjęciu" z róż średnich (ok. 60-80cm), a w "większej" z róż długich (ok. 80-90cm).

Rośliny
Powiększone rodzaje roślin posiadają większe rośliny lub więcej roślin, niż jest to przedstawione na zdjęciu oraz są ułożone w bardziej dekoracyjnym naczyniu. Adekwatnie do wersji "większej", wersja "mniejsza" posiada mniejsze rośliny lub mniej roślin.

Pomoc